Predsednik Valensije Piter Lim otpustio je trenera Marselina i sportskog direktora Matea Alemanija.

Getty Image/Manuel Queimadelos Alonso / Stringer

Marselino

Navodno, došlo je do sukoba između prvog čoveka kluba i pomenute dvojice, a upravo je Alemani zaslužan za dolazak trenera Marselina u klub.

Umesto Marselina za trenera Slepih miševa imenovan je Albert Selades, bivši fudbaler Real Madrida i Barselone.

Iza Valensije su dve uspešne sezone, u kojima su uspeli da obezbede plasman u Top 4 tima La Lige. Pored toga, Valensija je osvojila i Kup Španije.

Valensija je u prva tri kola u prvenstvu osvojila četiri boda, a 14. septembra gostuje Barseloni na Kamp Nou.

Komentari (12)

2cko

Bravo Lim dovodis novog Gerija Nevila.Ja ne znam doklece navijaci da ga trpe,motke u ruke i znate sta vam je ciniti.

Odgovori 22 1

Kornjačin vrač

Steta za Marselina, jako gotivan lik, donio je dvije odlicne sezone Valensiji.. Ako vec ide trebalo bi dovesti neko jako ime, a ne nekog da se uci, Valensija treba da igra za titulu, a ne da se bori za Evropu. Vodjenjem politikom da se zaradjuju pare prodajom talenata cim se ostvare u dobre igrace, prijeti Arsenalova sudbina na duze staze i grcanje na tabeli.

Odgovori 58 3

I♥️VAR

Arsenal ipak igra u nešto jačoj ligi. Tamo ti ni "dobra sezona" ne garantuje top 4. Međutim, Valencia će izgleda nastaviti na isti način. Chelsea izgleda hoće Gayu, kada im istekne zabrana.

6 9

Selti dva direktna crvena, spektakularan gol Erere

Fudbaleri Granade pobedili su Seltu u Vigu u četvrtom kolu La Lige 2:0, a posao im je bio olakšan jer su u 29. minutu imali dva igrača više.

Majstorija Đordana za pobedu Sevilje! (VIDEO)

Dvadesetpetogodišnji fudbaler Sevilje Đoan Đordan doneo je svom timu pobedu protiv Alavesa (1:0) u meču četvrtog kola španske La lige. Vezista gostiju je sjajnim golom iz slobodnog udarca pogodio mrežu nemoćnog Fernanda Pačeka u 37. minutu i tako doneo trijumf svom timu u Vitoriji.

Ovacije na Kamp Nou za Rakitića (VIDEO)

Hrvatski fudbaler Ivan Rakitić ušao je igru u 70. minutu utakmice između Barselone i Valensije i tom prilikom dobio je gromoglasne ovacije s tribina Kamp Nou stadiona. Katalonci su pobedili 5:2.

Đordan za slavlje Sevilje u Vitoriji

Fudbaleri Sevilje slavili su u meču četvrtog kola španske La lige u gostima protiv Alavesa rezultatom 1:0.