Zidan promenio ploču: Drago mi je zbog Bejla

Real Madrid CF

Trener Real Madrida Zinedin Zidan tokom leta je više puta isticao da ne računa na Gareta Bejla i na sve načine je bezuspešno pokušavao iz ekipe da istisne reprezentativca Velsa.

Zinedin Zidan, Garet Bejl

Martin Rose/Bongarts/Getty Images

Tridesetogodišnji napadač je svestan situacije u kojoj se nalazi, a nedavno je istakao da nije srećan u klubu sa Santijago Bernabeu stadiona.

"Svi smo odgovorni za ono što ovde radimo. To se odnosi i na dobre i na loše stvari. Svi smo u istom čamcu i to se neće promeniti," rekao je Zidan i dodao:

"Uvek sam govorio da je Garet igrač neverovatnih kvaliteta. Svi su znali njegovu situaciju tokom leta."

Velšanin je odbio sve predloge da ode na pozajmicu, a u jednom trenutku bio je blizu odlaska u Kinu.

"Sada je s nama i drago mi je zbog toga. I zbog njega i zbog kluba i zbog navijača. Vreme je da krenemo napred," naveo je Zidan.

Iskusni napadač ima ugovor sa klubom do 30. juna 2022. godine, a ove sezone je postigao dva gola i upisao asistenciju u tri meča La Lige.

Niče

Čovek je praktičan. Šta da radi kada je desetkovan povredama, mora da bude više pametan nego principijalan.

22 3

Kasiljas: Sve barijere moraju da se savladaju

Golman Porta Iker Kasiljas i dalje se oporavlja od infarkta, a ono što je najvažnije je da se legendarni Španac oseća dobro.

PSŽ bez Nejmara i Mbapea dočekuje Real

Trener Pari Sen Žermena Tomas Tuhel neće moći da računa na Nejmara i Kilijana Mbapea u derbiju prvog kola grupne faze Lige šampiona protiv Real Madrida.

Selti dva direktna crvena, spektakularan gol Erere

Fudbaleri Granade pobedili su Seltu u Vigu u četvrtom kolu La Lige 2:0, a posao im je bio olakšan jer su u 29. minutu imali dva igrača više.

Majstorija Đordana za pobedu Sevilje! (VIDEO)

Dvadesetpetogodišnji fudbaler Sevilje Đoan Đordan doneo je svom timu pobedu protiv Alavesa (1:0) u meču četvrtog kola španske La lige. Vezista gostiju je sjajnim golom iz slobodnog udarca pogodio mrežu nemoćnog Fernanda Pačeka u 37. minutu i tako doneo trijumf svom timu u Vitoriji.