Dave Thompson/Getty Images

14.09.2019 | 17.57

Moreno sa dva gola doneo Viljarealu prvu pobedu

Viljareal je u četvrtom kolu španske La Lige stigao do prve pobede u sezoni, savladavši u gostima Leganes.

Đerar Moreno

David Ramos / Staff/Getty images

"Žuta podmornica" je ubedljivo slavila rezultatom 3:0.

Na poluvremenu je bilo 2:0 za goste, prvo je Đerar Moreno u 26. minutu iskoristio dodavanje iskusnog Kazorla, majstorski primio loptu grudima i preciznim udarcem zakucao loptu u mrežu.

Šest minuta pre kraja poluvremena, Silva je nakon ubačene lopte sa leve strane poslao loptu u sopstveni gol.

Moreno je drugim pogotkom u nadoknadi vremena osigurao pobedu Viljareala, koji u četiri odigrana kola ima pobedu, dva remija i poraz.