Catherine Ivill/Getty Images

15.09.2019 | 15.52 > 15:56

Đordan za slavlje Sevilje u Vitoriji

Fudbaleri Sevilje slavili su u meču četvrtog kola španske La lige u gostima protiv Alavesa rezultatom 1:0.

Đoan Đordan

Alex Caparros Getty Images Sport

Đoan Đordan

Jedini gol na stadionu Mendisorosa u Vitoriji postigao je Đoan Đordan.

Dvadesetpetogodišnji vezista je mrežu Alavesa zatresao u 37. minutu, posle sjajno izvedenog slobodnog udarca, preko živog zida.

Srpski fudbaler Nemanja Gudelj ušao je u igru za goste u 67. minutu, kada je zamenio jedinog strelca u Vitoriji.

Sevilja je pred nešto više od 16.000 navijača protivničkog tima stigla do treće pobede ove sezone i trenutno je na vrhu tabele sa 10 bodova.

Alaves je na 10. mestu, pretrpeo je prvi poraz i ima pet bodova.

U narednom kolu Sevilja dočekuje Real Madrid, dok se Alaves kod kuće sastaje sa Atletik Bilbaom.