Dva crvena, dva penala i remi Betisa i Hetafea

U poslednjem nedeljnom meču u Primeri Betis i Hetafe odigrali su nerešeno 1:1.

Loren

Francesco Pecoraro, Getty Images Sport

Loren

U poslednjem nedeljnom meču četvrtog kola Primere Betis i Hetafe odigrali su nerešeno, 1:1. Videli smo dva crvena kartona i dva penala.

Poveo je Hetafe nakon 15. minuta sa bele tačke nakon penala, a siguran je bio Haime Mata.

Deset minuta kasnije Betis ostaje sa igračem manje, direktan crveni karton dobio je Karvaljo.

Dozvolili su igrači Hetafea Betisu da napada sa igračem manje, ušli u nervozu kako se primicao kraj meča i na kraju sami sebi napravili problem kada su skrivili penal koji je u 73. minutu u gol pretvorio Hoakin.

Nervoza domaćih dovela je do toga da u petom minutu nadoknade bude isključen i Loren. Domaći su na ovom meču pored dva crvena dobili i tri žuta kartona, dok su kod gostiju požutela petorica igrača.

Betis ima četiri boda iz četiri meča, a Hetafe je u posledanj tri kola sakupio tri boda.