Eibar bolji od Selte, Dmitrović odličan

Primera 29. sep 201916:05 > 16:19
Srdjan Stevanovic/Getty Images

Fudbaleri Eibara pobedili su Seltu rezultatom 2:0 u utakmici sedmog kola Primere.

Prvo poluvreme je završeno bez golova, da bi na startu drugog poluvremena domaćini odmah krenuli agresivno da napadaju, što je rezultiralo pogotkom u 47. minutu, a strelac je bio Edu Eksposito.

Deset minuta kasnije Eibaru je poništen još jedan gol, koji je postigao Inui,  jer se ispostavilo da je prethodno Oreljana igrao rukom.

Ipak, samo minut posle toga domaćini postižu još jedan gol, a ovaj put strelac je bio Oreljane.

U nadoknadi vremena gosti iz Viga su imali veliku šansu jer je arbitar dosudio jedanaesterac za njih,  ali je nisu iskoristili.

Jago Aspas je šutirao sa bele tačke, ali ga je reprezentativac Srbije Marko Dmitrović dobro pročitao i odbranio šut.