Goleada i pobeda Sevilje, šest timova u dva boda

Primera 29. sep 201922:57 > 22:59
Aitor Alcalde/Getty Images

Fudbaleri Sevilje pobedili su Real Sosijedad 3:2 u poslednjoj utakmici sedmog kola La Lige.

Gosti su propustili priliku da se trijumfom probiju na prvo mesto na tabeli iako su poveli već u 4. minutu golom Ojarazabala.

Domaćin se probudio, preuzeo je potpuno kontrolu utkmice i već u 18 minutu Nolito je izjendačio na 1:1.

Na početku drugog poluvremena Argentinac Okampos iskorisrtio je dodavanja Navasa i doneo prednost svom timu.

Sevilja je propustila šansu da ranije obezbedi pobedu, a treći pogotak postigao je rezervista Vaskez u 80. minutu. Da gledam zanimljivu završnicu pobrinuo se Portu koji je iskoristio dodavanje Edegara u 87. minutu za konačnih 3:2.

Oba tima imaju po 13 bodova, dva manje od vodećeg Real Madrida i jedan od Atletiko Madrida i Granade.

Pogledajte REZULTATE i TABELU španske La Lige.