Real siguran, golčina Modrića i prvenac Azara

Primera 5. okt 201918:20 > 18:22
Matthias Hangst/Bongarts/Getty Images

Real Madrid slavio je u derbiju dana protiv Granade i upisao četvrtu pobedu u sezoni. Granda je doživela prvi poraz.

Getty Images/Gonzalo Arroyo Moreno

Real Madrid slavio je na svom terenu u duelu sa Granadom i do pobede došao rezultatom 4:2.

Poveo je Real nakon manje od dva minuta golom Karima Benzeme, da bi u prvom minutu nadoknade u prvom poluvremenu, svojim prvim golom u dresu Madridskog kluba, na 2:0 povisio Azar.

Azar je uz gol dodao i asistenciju, a najlepši gol na utakmici postigao je Luka Modrić za 3:0. Igrao se 61. minut.

Nije se Granada predavala i pored visokog vođstva domaćih, a napadi su im se isplatili u 69. minutu kada su dobili penal koji je u gol pretvorio Mačis.

Duarte je smanjio na 3:2 u 77. minutu i vratio svom timu nadu, ali nije Granada mogla do boda. Pobedu Reala potvrdio je Hames Rodrigez u drugom minutu nadoknade vremena.

Luka Jović nije dobio priliku na ovom meču.