Atletik Bilbao i Valjadolid podelili su bodove u pretposlednjem meču devetog kola La Lige.

Valjadolid

Octavio Passos/Getty Images

Valjadolid

Fudbaleri Atlatik Bilbaoa i Valjadolida odigrali su nerešeno u nedelju u meču devetog kola. Meč je završen rezultatom 1:1.

Injaki Vilijams je u 33. minutu zatresao mrežu gostiju, a Bilbao je tu prednost čuvao sve do 71. minuta.

U tragičara meča izrastao je defanzivac domaćih Inijago Martinez koji je postigao autogol u 71. minutu i ispostavili se postavio tako konačan rezultat.

Bilbao nakon četiri meča bez pobede ima 13 bodova na sedmom mestu na tabeli, a Valjadolid je nakon drugog vezanog remija 12. sa 11 bodova.