Zizu zadovoljan: Rodri, Fede… Ali, pre svega, Jović!

Primera 31. okt 20192:22 > 2:27
Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Trener madridskog Reala Zinedin Zidan pohvalno je govorio o doprinosu novih igrača u pobedi nad Leganesom, a posebno je istakao srpskog napadača Luku Jovića.

Jović je u nadoknadi vremena postigao prvenac u dresu Kraljevskog kluba i time stavio pečat na ubedljiv trijumf (5:0).

Srećan sam što su svi dali svoj doprinos. Odigrali su jako dobro svi i koristili svaki minut na terenu. Fede (Federiko Valverde, aut. prim), Rodrigo, ali pre svega Jović, koji nije imao mnogo minuta!“, kazao je Zidan.

Srbin, koji je šansu dobio u 70. minutu, sjajno je skočio na centaršut Danija Karvahala i glavom zatresao mrežu.

„Postigao je sjajan gol. U pitanju je pravi ‘skorer’, vreba svaku šansu za pogodak. Jako sam srećan zbog njega„, dodao je Zizu.

Real je drugi na tabeli posle 10. kola sa 21 bodom, jednim manje od lidera Barselone.

U narednoj rundi, drugog novembra, Madriđani dočekuju Betis.