Levante šokirao Barsu, Radojin gol karijere

Primera 2. nov 201917:29 > 17:30
Alex Caparros Getty Images Sport

Levante je nakom preokreta stigao do velike pobede nad Barselonom 3:1, a poslednji gol na meču delo je srpskog internacionalnca Nemanje Radoje.

Barsa je vodila nakon prvih 45 minuta golom Lea Mesija iz penala, što je bio njegov jubilarni 500. gol u karijeri postignut levom nogm.

U nastavku, usledio je preokret domaćih, a sve je počelo kada je Kampanja u 61. minutu na najbolji način završio brzu akciju koju su izveli njegovi igrači nakon što je Barsa izgubila loptu na svojoj polovini.

Samo dva minuta kasnije, novi šok za izabranike Ernesta Valverdea. Borha Majoral, dete Real Madrida, uputio je sjajan šut sa nekih 18 metara i savladao Ter Štegena.

Već u 68. minutu Levante stiže do velikih 3:1, Nemanja Radoja je šutirao sa ivice šesnaesterca, a lopta je zakačila Busketsa, prevarila Ter Štegena i završila u mreži.

Barseloni je u 74. minutu poništen gol koji je Leo Mesi postigao nakon duplog pasa sa Grizmanom, i to zbog ofsajda.