Getty Images/Gonzalo Arroyo Moreno

08.11.2019 | 16.54 > 16:56

Zidan ostavio Jovića u Madridu

Srpski napadač Luka Jović nije u konkurenciji za sastav Real Madrida za subotnji meč 13. kola La Lige protiv Eibara.

Rodrigo, Luka Jović

Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Trener Kraljevskog kluba Zinedin Zidan nije poveo mladog fudbalera na gostovanje u Baskiju, a pored Jovića na spisku od 19 igrača nema povređenih Marsela, Gereta Bejla, Asensija, Naća i Hamesa Rodrigeza.

Madriđani su sa 22 boda na deobi prvog mesta na tabeli sa Barselonom i Real Sosijedadom, dok Eibar duel sa velikim favoritom dočekuje sa 14. pozicije, ali i dva uzastopna trijumfa.

Jović je ove sezone odigrao devet utakmica u prvenstvu Španije i postigao je jedan gol.

Duel između Eibara i Reala gledajte u subotu u 18:30 časova na Sport Klubu HD.

Komentari (20)

Marchionne

Kad napisu odigrao 9 utakmica neko bi pomislio celih...a odigrao je po 5 ili 10 minuta na 8 utakmica..i opet postigao taj 1 gol... E ovako vec moze.. (i necu analizirati Azara ovaj put :)...)

Odgovori 5 2

Komunjara

Ne mogu da shvatim da on igra u realu. Decko je dve klase ispod takvog fudbala.

Odgovori 19 42

Hub

Mora da kosi travu na pomoćnom terenu

Odgovori 32 28

Španski Superkup: Real na Valensiju, Barsa - Atletiko

Španska fudbalska federacija objavila je da će se nacionalni Superkup igrati u Saudijskoj Arabiji i naredne tri godine, Istog dana objavljen je i žreb za predstojeći turnir.

Lakat u glavu, VAR... Nema penala! (VIDEO)

Uzbudljivo je bilo u duelu Atletiko Madrida i Espanjola, a sudija je u 50. minutu imao težak zadatak da presudi da li je penal ili ne. Kakvo je vaše mišljenje, da li pravilno odlučio?

Tri penala i slavlje Majorke protiv Viljareala

Fudbaleri Majorke slavili su u prvom nedeljnom meču 13. kola La lige protiv Viljareala kod kuće rezultatom 3:1.

Zidan: Poraz od Majorke bio je prekretnica

Madridski Real odigrao je sjajno na gostovanju Eibaru i visokom pobedom 4:0 najavio žestoku bitku za titulu sa Barselonom, što samo može da raduje trenera Zinedina Zidana.