Alaves siguran protiv Valjadolida

U prvom subotnjem meču 13. kola Primere Alaves je bio siguran u pobedi protiv Valjadolida.

CD Alaves

Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Fudbaleri Alavesa slavili su u subotu protiv Valjadolida 3:0 i tako došli do četvrte pobede u sezoni. Valajdolidu je ovo bio četvrti poraz u sezoni.

Poveo je Alaves u 26. minutu golom Joselua, a u 32. je već bilo 2:0.

Upravo je drugi gol obeležio meč jer je golman gostiju Đordi Masip napravio neshvatljivu grešku i praktično servirao loptu na gol liniju Tomasu Pini.

Sport Klub Youtube

Konačan rezultat postavljen je u 75. minutu kada je siguran sa bele tačke siguran bio Lukas Perez.

Alaves je trenutno 15. na tabeli sa 15 bodova, a Valjadolid je 13. sa dva boda više.