Dave Thompson/Getty Images

10.11.2019 | 15.59

Bilbao sjajnim golom Kape slavio protiv Levantea

Athletic Bilbao

Atletik Bilbao je nakon preokreta savladao Levante u duelu 13. kola La lige rezultatom 2:1.

Bilbao

getty images/david ramos

Bilbao

Gosti su poveli golom Serhija Postige u poslednjim trenucima prvog poluvremena.

Bilbao je uspeo da izjednači golom Ikera Munijaina u 57. minutu, kapiten baskijskog tima se odlično ubacio nakon centaršuta Andera Kape i glavom savladao golmana Levantea.

Dva minuta pre kraja, domaći tim je postigao gol za pobedu, a strelc je bio pomenuti Kapa, koji je uputio šut iz voleja sa oko 18 metara i na atraktivan način  zatresao mrežu.

Za Levante je ceo susret odigrao srpski vezista Nemanja Radoja, dok je crnogorski reprezentativac Nikola Vukčević dobio priliku sa klupe.