Getty Images/Christof Koepsel

22.11.2019 | 22.55 > 22:58

Levante slavio protiv Majorke

Na otvaranju 14. kola La Lige, u Valensiji su se sastali Levante i Majorka. Meč je okončan pobedom domaćina 2:1.

Prvo poluvreme je proteklo bez golova, a domaćin je do prednosti došao u 52. minutu.

Tada je Rođer Marti pogodio na asistenciju Miramona. Situacija je bila sumnjiva jer se činilo da je svemu prethodio ofsajd, ali je gol ipak priznat.

Gosti sa Baleara su uspeli da izjednače posle samo 13 minuta. U 65. minutu strelac gola bio je Dani Rodriges, a asistenciju je upisao Đoan Sastre.

Još manje se čekalo na novu prednost domaćih, jer je u 73. minutu Ruben Roćina lepim udarcem sa distance savladao Manola Reinu.

Kampanja je zbog udaranja glavom zaradio crveni karton pred kraj, ali je Levante sačuvao svoju prednost.