Bardi doneo pobedu Levanteu u drugom minutu nadoknade

Primera 14. dec 201914:56 > 14:57
Alex Caparros Getty Images Sport

Fudbaleri Levantea pobedili su Granadu na gostovanju sa 2:1 u 17. kolu španske primere.

Levante je tako prekinuo niz od dva poraza.

Tokom prvog dela meča gosti su nešto više vremena imali loptu u posedu. Oba tima su imala nekoliko izglednih šansi, ali golovi nisu viđeni.

U drugom delu utakmice, već u 56. minutu su gosti poveli. Ruben Roćina je postigao drugi gol u sezoni. Sudija je odlučio da konsultuje VAR, posle čega je potvrdio gol.

Vrlo brzo, već u 60. Darvin Maćis je obradovao domaće navijače pošto je postigao izjednačujući gol, poslavši loptu glavom u mrežu rivala.

Malo tog se dešavalo u nastavku. Ipak, u drugom minutu sudijske nadoknade makedonski reprezentativac Enis Bardi je postigao gol za pobedu Levantea.

Za goste Nemanja Radoja je odigrao ceo meč, dok je Nikola Vukčević ušao u 80. minutu.