15.12.2019 | 17.56

Espanjol prekinuo niz pobeda Betisa i uzeo bod

Fudbaleri Espanjola i Betisa podelili su bodove u 17. kolu španske La Lige. Meč u Barseloni završen je rezultatom 2:2.

Espanyol

Eric Alonso, Getty images

Na taj način prekinut je niz Betisa od tri pobede zaredom.

Prvi gol na meču postigao je Borha Iglesijas u četvrtom minutu, upisavši se tako protiv svog bivšeg tima.

Već u 19. je izjendačio Darder, da bi do kraja poluvremena domaći sasvim preokrenuli zahvaljujući pogotku Bernarda.

Konačni rezultat postavio je Bartra u 68.

Betis je remizirao peti put u sezoni i trenutno je 12. na tabeli. Espanjol je na začelju.