Dave Thompson/Getty Images

22.12.2019 | 16.03 > 16:07

Goleada u Pamploni, Sosijedad do tri boda

Fudbaleri Real Sosijedada slavili su protiv Osasune u gostima 4:3 u meču 18. kola La lige.

Stadion Real Sosijedada

David Ramos, Getty Images

U prvom poluvremenu veoma efikasne i uzbudljive utakmice viđena su čak četiri gola.

Ojarzabal je u 15. minutu doneo prednost gostima, a samo tri minuta kasnije prednost je duplirao Portu.

Odegard je u 28. minutu postigao treći gol za Sosijedad, a pre odlaska na pauzu Aridan je uspeo da smanji na 3:1.

Drugo poluvremle bolje je otvorila Osasuna, a Čimi Avila pogodio je za 3:2.

Meč je praktično rešen u 71. minutu, kada je Ronkalja zaradio direktan crveni karton, pa je Osasuna nastavila sa igračem manje.

Isak je pogodio za 4:2 u 79. minutu.

Konačnih 4:3 postavio je Čimi Avila koji je pogodio u 84. minutu.

Sosijedad je četvrti na tabeli sa 31 bodom. Osasuna je 12. i ima 23 boda.

Mečeve španskog fudbalskog prvenstva pratite ekskluzivno na kanalima Sport kluba.