Catherine Ivill/Getty Images

19.01.2020 | 15.57

Betis ubedljiv protiv Real Sosijedada, novi gol Hoakina

Betis je u duelu 20. kola La Lige savladao Real Sosijedad na svom terenu sa 3:0.

Hoakin

Aitor Alcalde Getty Images Sport

Hoakin

Andaluzijski tim poveo je u 27. minutu, kada je Borha Iglesijas zatresao mrežu nakon kornera koji je izveo Kanales sa desne strane.

Minut pre kraja poluvremena, veteran i kapiten Betisa Hoakin Sančez pogodio je posle dodavanja Emersona.

Za 38-godišnju legendu kluba, ovo je sedmi gol ove sezone, i samo je u sezoni 2003-2004 postigao više ligaških golova.

Konačan rezultat postavio je asistent kod prvog kola Serhio Kanales u poslednjem minutu meča.

Betis je nakon ove pobede 11. na tabeli, dok se Real Sosijedad nalazi na šestoj poziciji.