Getty Images/Stuart Franklin

25.01.2020 | 22.58 > 22:59

Rutina Sevilje protiv Granade

Fudbaleri Sevilje pobedili su Granadu na svom terenu u 21. kolu La Lige rezultatom 2:0.

Sevilja - Lacio

Paolo Bruno, Getty Images Sport

Andalužani su do trijumfa pred 33.533 navijača stigli golovima u prvom poluvremenu.

Najpre je u 11. minutu Luk de Jong pogodio glavom na centaršut Hesusa Navasa, da bi u 34. Nolito iskoristio dodavanje Serhija Regilona i poslao loptu iza leđa Silve.

Mogli su domaći u nastavku i do ubedljivijeg slavlja, ali je De Jong u 81. minutu propustio veliku šansu.

Granada je jedini šut u okvir gola imala posle pokušaja Roberta Soldada u 77, međutim, njegov šut je rutinski zaustavio Tomaš Vačlik.

Celo drugo poluvreme za domaće odigrao je Nemanja Gudelj.

Sevilja je treća na tabeli sa 38 bodova i u sledećoj rundi čeka Alaves.