17.02.2020 | 12.42

Azar: U početku sam bio umoran, biće sve dobro

Real Madrid CF

Fudbaler Real Madrida Eden Azar rekao je posle remija sa Seltom 2:2 da će se njegov tim boriti do kraja u poteri za trofejima ove sezone.

Eden Hazard

Getty Images/Angel Martinez

Belgijanac je igrao 70 minuta, bio je to njegov prvi nastup još od novembra, zbog povrede skočnog zgloba.

“Osećam se dobro. U prvih deset minuta sam bio umoran, ali osećao sam se bolje kako je vreme odmicalo. Zadovoljan sam svojom partijom, ali ne i rezultatom. Nadam se da ćemo se poboljšati u narednim utakmicama, vodili smo 2:1 i trebalo je da privedemo meč kraju, ali nismo. Još je ostalo mnogo utakmica, borićemo se do kraja“, kaže 29-godišnji Belgijanac.

Real je prvi na tabeli sa bodom prednosti u odnosu na Barselonu, ali je dao 11 golova manje od večitog rivala.

“Ne mislim da nam nedostaju golovi, stvaramo šanse i zaslužili smo više golova. Radimo dobro i pobedićemo u mnogo utakmica, biće sve dobro“, dodao je Azar.