06.06.2020 | 13.20

Barsa potvrdila: Suares se vraća posle pet meseci

FC Barcelona

Urugvajski fudbaler Luis Suares dobio je odobrenje lekara da može da igra utakmice, pet meseci posle operacije kolena, potvrđeno je iz Barselone.

Luis Suarez, FC Barcelona

Alex Caparros, Getty Images Sport

Suares će na raspolaganju treneru Kikeu Setijenu biti posle 147 dana pauze.

Sa 'Nou Kampa' su poručili i da bi iskusni fudbaler trebalo takmičenjima da se vrati 13. juna, kada Barselona igra protiv Majorke.

Suares je već trenirao sa prvim timom.

Podsećamo, Urugvajac je operisan 12. januara, a poslednju utakmicu odigrao je protiv Atletiko Madrida u polufinalu Superkupa Španije.

Mečeve La Lige moći ćete da pratite na našim kanalima. Barselona na tabeli ima bod više od madridskog Reala.

Komentari (10)

Jaaaa

Zasto mi ne objavljujete komentare? Nikoga nisam vredjao

Odgovori 4 1

Atleti

Мислим да си Брејтвајта довели уместо Дембелеа.

Odgovori 10 2

PV

Sve lige su odlozene zbog virusa, tako da Suarez ne bi igrao u zavrsnici lige da je normalan raspored, a i imao je brzi oporavak nego sto je trebalo. Barsa ne moze biti kriva sto Leganjes prodava najboljeg strijelca u timu bez obzira sto se bore za opstanak. Mozda zbog takvih stvari i trebaju u drugu ligu, jer dobri rezultati ne dolaze samo dobrom igrom tima, vec citava uprava mora da bude dobro poslozena da bi klub mogao da funkcionise kako treba.

Odgovori 4 11

Luis Suares oduševio golčinom (VIDEO)

Napadač Barselone Luis Suares postigao je prelep pogodak u duelu La Lige protiv Viljareala. Urugvajac je u 20. minutu odlično reagovao posle dodavanja Lionela Mesija i udarcem iz prve plasirao loptu u dalji ugao gola domaćina.

Barsa se i dalje nada - Viljareal izbegao katastrofu

Fudbaleri Barselone u jednom od dva derbija 34. kola La Lige ubedljivo su u gostima pobedili Viljareal rezuzltatom 4:1.

Mesi i dalje pomera granice

Napadač Barselone Lionel Mesi na gostovanju Viljarealu u 34. kolu prvenstva Španije oborio je lični rekord po broju asistencija u jednoj sezoni.

Mesi do Grizmana, a onda... Čarolija (VIDEO)

Napadač Barselone Antoan Grizman postigao je spektakularan pgoodak u finišu prvog poluvremena duela sa Viljarealom. Leo Mesi je asistirao, a Francuz elegantno smestio loptu u gol.