Getty Images/Stuart Franklin

28.06.2020 | 23.55

Čudesni potez Benzeme i gol Kazemira: Real opet na vrhu

Fudbaleri Real Madrida savladali su sa 1:0 Espanjol u meču 32. kola španske La Lige.

David Ramos / Staff/Getty images

Meč u Barseloni obeležio je fantastičan potez Karima Benzeme, koji je asistirao Kazemiru kod gola viđenog u 45. minutu.

Francuz je petom poslao loptu kroz noge svog čvara, pronašao Kazemira, kome je ostalo da 'samo' da postigne gol.

Bio je to pogodak dovoljan 'kraljevskom klubu' da dođe do nove pobede, pete uzastopno.

Ekipa Zinedina Zidana dominirala je od početka do kraja, uputila je ka golu rivala gotovo dvostruko više udaraca (14-8).

Sa nova tri boda Real se vratio na čelo tabele, te ponovo ima dva boda više od Barselone.

Espanjol je na začelju tabele, sa deset bodova manje od Selte, koja je prva iznad zone ispadanja.

Komentari (38)

Motogp Lover

Real sve više podseća sa igrom na atletiko,nema više onih strašnih napada i kontri i suzbijanja protivnika u kazneni prostor već se sve svodi na odbranu i kad se da gol brani se rezultat

Odgovori 4 33

Geret

Videces na sledece leto na koga podsecaju kad se odradi jos 2 transfera koja se ceka, jos ovaj tim nije napravljen kakav se pravi za sledecu godinu, a onda tesko svima vama.

30 0

RMD

Inace taj Espanjol je igrao 2:2 sa Barsom, i 1:1 sa Atletikom i da pratis fudbal znao bi da kuci igraju dobro. Drugo, sto se tice golova Real je u poslednjih 5 utakmica dao 11 golova a nisu primili vise od 3.

23 1

Modrić je toliki majstor da protivnici to ne mogu da mu oproste

U finišu utakmice Bilbao - Real, Iker Munijain je nasrnuo na Luku Modrića, isprovociran njegovim pređašnjim potezom, kada je gurnuo protivniku loptu kroz noge.

Zidan: Umoran sam od priča da nam sudije pomažu

Trener Real Madrida Zinedin Zidan istakao je da su mu dosadile priče da njegov tim pobeđuje uz pomoć sudija.

VARamos za novu pobedu Reala i korak bliže tituli (VIDEO)

Real je golom Ramosa sa bele tačke slavio na gostovanju Bilbau i došao korak bliže osvajanju titule. Sudija je pokazao na belu tačku nakon pregledanja VAR snimka zbog faula nad Marselom.

Ramos vodi Real do titule

U derbiju 34. kola La lige na novom San Mamesu Real Madrid je na teškom gostovanju savladao Atletik Bilbao 1:0, a jedini strelac bio je Serhio Ramos sa bele tačke u 73. minutu.