Aitor Alcalde, Getty Images

16.09.2020 | 21.17 > 21:21

Evrogol Mesija i to desnom nogom! Pogodio i Kutinjo

FC Barcelona

Fudbaleri Barselone u prijateljskoj utakmici pobedili su lokalnog rivala Đironu rezultatom 3:1.

Lionel Mesi, Filipe Kutinjo, Barselona

David Ramos, Getty Images

Dvostruki strelac za ekipu sa Kamp Nou stadiona bio je Lionel Mesi, koji je od prvom minuta bio u timu Ronalda Kumana.

Barselona je povela u 21. minutu kada je Filipe Kutinjo krunisao lepu akciju Blaugrane, a najlepši detalj viđen je u poslednjim trenucima prvom poluvremena kada je Mesi desnom nogom sa 18 metara postigao evrogol.

Samjuel Saiz je na startu drugog poluvremena smanjio prednost Barse, da bi Mesi u 51. postavio konačan rezultat.