27.09.2020 | 13.55

Levante preokretom do prvih bodova

CA Osasuna

Fudbaleri Levantea savladali su sa 3:1 ekipu Osasune u meču trećeg kola španske La Lige.

Gonzalo Arroyo Moreno Getty Images Sport

Povela je Osasuna u 38. minutu, kada je gol postigao Roberto Tores. Ipak, nije dugo trajala radost domaćih, pošto je već u 41. izjednačio Gonsalo Melero.

Napadali su i jedni i drugi u nastavku, ali promene rezultata nije bilo. Veliku priliko propustli su gosti u 71. minutu kada je Serhio Erera odbranio penal Martiju Rodžeru.

Ipak, već u 77. minutu se Rodžer 'ispravio' i postigao pogodak sa preokret Levantea.

U 82. je pobedu gostiju potvrdio Hose Morales.

Levante je zabeležio prvu pobedu u sezoni, dok je Osasuna poražena drugi put zaredom.