Getty Images/Christof Koepsel

27.09.2020 | 20.34 > 20:37

Rakitić strelac, Sevilja slavila u finišu

Sevilja je u nedelju odigrala prvi ligaški meč u sezoni i u okviru trećeg kola slavila na gostovanju Kadizu. Valjadolid i Selta odigrali su 1:1.

Ivan Rakitić

Fran Santiago, Getty Images Sport

Sevilja je u nedelju odigrala prvi meč u Primeri i slavila na gostovanju Kadizu 3:1.

Gol Okamposa u prvom poluvremenu poništen je nakon gledanja VAR, a na samom startu drugog poluvremena poveo je Kadiz preko Salvadora Sančeza na dodavanje Alvara Negreda.

Sevilja je izjednačila u 65. minutu golom Luka de Jonga, a do pobede je došla u finišu meča. U 90. minutu El Hadadi je pogodio za 2:1, a pobedu je potvrdio Ivan Rakitić na ligaškom debiju za Sevilju.

Valjadolid i Selta odigrali su 1:1.

Poveo je tim iz Viga preko Ijaga Aspasa u finišu prvog poluvremena, a domaći do boda dolaze sa bele tačke u 66. minutu golom Serhija Gvardiole.