Denis Doyle, Getty Images Sport

29.09.2020 | 23.18 > 23:23

Hetafe siguran protiv Betisa za prvo mesto na tabeli

Real Betis

Fudbaleri Hetafea odigrali su treći meč u sezoni i upisali drugu pobedu, dovoljno da se probiju na prvo mesto, ispred Valensije i Betisa koji imaju po utakmicu više.

Getafe

Hetafe je u meču četvrtog kola slavio protiv Betisa 3:0 i u svom trećem meču upisao drugu pobedu. Betis nakon ovog duela ima skor od dve pobede i dva poraza.

Hetefe je ovom pobedom izbio na prvo mesto sa utakmicom manje u odnosu na Valensiju i Betis.

Svi golovi na meču postignuti su u prvom poluvremenu, između 13. i 42. minuta.

Dva gola postigao je Anhel Rodrigez koji je bio strelac u 13. i 42. minutu. Prvi gol postigao je na dodavanje Nioma sjajnim volej udarcem uz potvrdu VAR jer je sudija proveravao da li je bilo ofsajda.

Između njegova dva pogotka, u strelce se upisao Mark Kukurelja, nekadašnji junior Barselone i igrač Eibara koji je sa 20 metara postigao gol slabijom, desnom nogom.

Betis je meč završio sa igračem manje jer je u razmaku od minut Mandi dobio dva žuta kartona.