SK

17.10.2020 | 20.28 > 20:32

Šok: Kadis pobedio Real u Madridu!

Real Madrid CF

Treći meč subotnjeg programa španske primere doneo je veliko iznenađenje pošto je ekipa Kadisa kao gost savladala madridski Real rezultatom 1:0 (1:0).

Vinisijus Žunior, Aleks Fernandes

Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Jedini gol na meču postigao je napadač iz Hondurasa Antoni Losano u 16. minutu, a Kadis može da bude zadovoljan načinom na koji je parirao favorizovanim domaćinima.

Najbolju priliku za Real imao je francuski napadač Karim Benzema u 82. minutu, kada je pogodio prečku. Vinisijus je u 68. minutu takođe imao dobar udarac glavom, ali je on otišao pored stative.

Srpski napadač Luka Jović u igru je ušao u 78. minutu kada je zamenio Tonija Krosa.

Real je i pored poraza i dalje na prvom mestu tabele sa 10 bodova iz prvih pet kola. U narednoj rundi na programu je jedan od najvećih derbija svetskog fudbala – Barselona će na stadionu „Kamp Nou“ dočekati Madriđane 24. oktobra, a meč ćete moći da pratite na Sport klubu.

Kadis nastavlja sa sjajnim partijama na startu sezone i posle šest utakmica imaju 10 bodova, baš kao i Real. U sledećem kolu dočekuju Viljareal.