Getty Image

17.10.2020 | 21.45 > 21:51

Ramos zabrinuo navijače Reala pred El Klasiko

Real Madrid CF

Fudbaleri Real Madrida iznenađujuće su poraženi od Kadiza u šestom kolu La lige 1:0, a problem više za trenera Zinedina Zidana je povreda Serhija Ramosa.

Serhio Ramos, Real Madrid, Kadiz

REUTERS/Sergio Perez

Kapiten Kraljevskog kluba je u sudaru sa napadačem gostujućeg tima Entonijem Lozanom dobio jak udarac u levo koleno i ona igrača su zamenjana na poluvremenu.

Zasad nema informacija koliko je ozbiljna povreda iskusnog defanzivca, ali ako se zna da Madriđane u sledećem kolu očekuje duel sa Barselonom jasno je da su navijači zabrinuti.

Kraljevski klub, Granada i Kadiz su sa po deset bodova lideri prvenstva Španije.

El Klasiko je na programu 24. oktobra na Kamp Nou, uz prenos na Sport Klubu.

Kamera uhvatila Benzemu: Nemoj njemu da dodaješ!

Fudbaleri madridskog Reala bili su veoma blizu poraza u drugom kolu grupne faze Lige šampiona u utorak uveče, a jedva izboreni bod protiv Borusije Mehengladbah otkrio je i „pukotine“ u mešuljudskim odnosima u redovima velikana iz španske prestonice.

Zidan: Ponosan na karakter! Proći ćemo grupu, ne brinem

Trener madridskog Reala Zinedin Zidan zadovoljan je rekcijom svog tima, koji se vratio posle zaostatka od 0:2 i osvojio bod u nadoknadi vremena utakmice protiv Borusije Mehengladbah - 2:2.

Real gubio 2:0 do 87, pa spasao bod u nadoknadi!

Fudbaleri madridskog Reala osvojili su bod na gostovanju protiv Borusije Mehengladbah, u okviru drugog kola grupe B Lige šampiona, pogotkom Kazemira u 90+3. minutu - 2:2!

PR: Ramos je kategorija za sebe u uticaju na sudije

Fudbaleri Reala savladali su Barselonu u prvom ovosezonskom 'El klasiku', a junak tog trijumfa bio je Serhio Ramos. Kapiten 'kraljevskog kluba' je postigao pobedonosni pogodak iz penala posle faula koji je dosuđen nad njim, a jedna od tema ovonedeljne epizode Mozzart Piramide radosti bilo je da li b