Trener Real Madrida Zinedin Zidan nije tražio izgovore za poraz od Kadisa.

Zinedine Zidane

Denis Doyle/Getty Images

Ekipa Kadisa je kao gost savladala madridski Real rezultatom 1:0

"Nemam objašnjenje. Izgubili smo i to moramo da prihvatimo. Ne možemo da budemo zadovoljni onim što smo pokazali, i nismo. Ali ovakve stvari se dešavaju u fudbalu", rekao je Zidan.

"Loše smo počeli utakmicu, bilo nam je teško od samog početka. Posle pauze smo bili bolji, ali ako ne krene kako treba, teško je vratiti se. Mučili smo se i za to nemamo izgovora".

Francuski stručnjak smatra da ovaj poraz neće mnogo uticati na ekipu.

"Izgubili smo utakmicu, ali ništa više od toga. Naravno, važna tri boda smo ispustili na domaćem terenu, ali to je to. moramo da se fokusiramo na naredni meč".

Narednu utakmicu 'kraljevski klub' igra protiv Šahtjora u Ligi šampiona, posle čega ga čeka 'El Klasiko' u Barseloni.

Zola

Nadigrani na domacem terenu od male ekipe kakav je Kadis. U 58 minutu izasao podatak da je Real imao 1 sut na gol a Kadis 6 i pored Zidanove cetvorostruke izmene. Tek ulaskom Jovica su postali nesto ofanzivniji ali dzaba im. Inace smesno mi je da su i Real i Barsa izgubili u istom danu igrajuci u pink dresevima. :D

Odgovori 14 0

Kamera uhvatila Benzemu: Nemoj njemu da dodaješ!

Fudbaleri madridskog Reala bili su veoma blizu poraza u drugom kolu grupne faze Lige šampiona u utorak uveče, a jedva izboreni bod protiv Borusije Mehengladbah otkrio je i „pukotine“ u mešuljudskim odnosima u redovima velikana iz španske prestonice.

Zidan: Ponosan na karakter! Proći ćemo grupu, ne brinem

Trener madridskog Reala Zinedin Zidan zadovoljan je rekcijom svog tima, koji se vratio posle zaostatka od 0:2 i osvojio bod u nadoknadi vremena utakmice protiv Borusije Mehengladbah - 2:2.

Real gubio 2:0 do 87, pa spasao bod u nadoknadi!

Fudbaleri madridskog Reala osvojili su bod na gostovanju protiv Borusije Mehengladbah, u okviru drugog kola grupe B Lige šampiona, pogotkom Kazemira u 90+3. minutu - 2:2!

Zidan: Boriću se do poslednjeg dana

Zinedin Zidan izjavio je da nije razmišljao o odlasku iz Real Madrida, uprkos pritisku sa kojim se suočava na klupi 'kraljevskog kluba'.