18.10.2020 | 22.53 > 22:55

Sosijedad slomio Betis za vrh tabele

Posle nekompletnog šestog kola, Real Sosijedad prvi je tim Primere.

Real Sociedad

U poslednjem nedeljnom meču šestog kola Real Sosijedad slavio je sigurnu pobedu na gostovanju Betisu - 3:0.

"Rasporedio" je Sosijedad golove u ovom meču, pa je prvi postigao u 43. minutu kada je precizan bio Portu.

U 74. minutu je na semaforu pisalo 2:0. Ovoga puta, Ojarazabl koji je bio asistent za prvi gol, sam je zatresao mrežu preciznim šutem sa bele tačke.

Za konačnih 3:0 mrežu Betisa zatresao je Adnan Januzaj, nemoćan je bio Klaudio Bravo.

Iz šest utakmica, Sosijedad ima 11 bodova, koliko ima i drugoplasirani Viljareal. Betis je sedmi sa devet bodova.

U narednom kolu Sosijedad će dočekati Uesku, a Betis ide na gostovanje Atletiko Madridu.