Denis Doyle, Getty Images

24.10.2020 | 23.03 > 23:05

Atletiko upisao novu pobedu, pao i Betis

U poslednjem subotnjem meču sedmog kola La Lige, Atletiko je slavio protiv Betisa rezultatom 2:0.

Luis Suarez

Angel Martinez/Getty Images

Fudbaleri Atletika upisali su na svom terenu pobedu protiv Betisa rezultatom 2:0.

Betis je tokom prvih 45 minuta bio bolji rival, ali je Atletiko na najbolji mogući način otvorio drugo poluvreme.

Markos Ljorente je nakon samo 40 sekundi igre u natsavku zatresao mrežu Betisa i najavio pobedu svog tima.

Napadao je Atletiko i u nastavku, a stvari su postale značajno lakše kada je u 74. minutu Betis ostao sa igračem manje jer je direktan crveni karton dobio Martin Montoja.

Pobedu ekipe Dijega Simeonea potvrdio je u prvom minutu nadoknade Luis Suarez četvrtim ligaškim golom u sezoni.

Atletiko iz pet odigranih mečeva ima 11 bodova i skor od tri pobede i dva remija. Betis je odigrao svih sedam mečeva i ima devet bodova.