Getty Images/Christof Koepsel

21.11.2020 | 20.24 > 20:26

Sevilja u ludom finišu do pobede protiv Selte

U pretposlednjem subotnjem meču desetog kola Primere, Sevilja je savladala Seltu 4:2.

Sevilja, Luk De Jong, Serhio Reguilon

Ina Fassbender/Pool via Getty Images

Fudbaleri Sevilje slavili su na svom terenu protiv Selte 4:2. Pobedu je domaćin izborio u samom finišu meča.

Povela je Sevilja već u petom minutu preko Žila Kundea, da bi samo pet minuta kasnije Aspas pogodio za izjednačenje. Selta preko Nolita dolazi do izjednačenja u 36. minutu, ali se na odmor otišlo uz nerešen rezultat nakon gola En Nesirija u trećem minutu nadoknade.

Sevilji je u potpunosti pripao finiš meča. Prvo je u 85. minutu za vođstvo Sevilje pogodio Eskudero, da bi pobedu domaćih potvrdio El Hadadi dva minuta kasnije.

Nemanja Gudelj nije ulazio u igru, što se i očekivalo jer je trener Đulen Lopetegi bio nezadovoljan što je reprezentativac Srbije za državni tim u nedelju dana odigrao 300 minuta.

Sevilja je sada sedma sa 13 bodova, Selta ostaje pretposlednja sa 7.