Bilbao vodio, Angel doneo bod Hetafeu

Fudbal 29. nov 202020:30 0 komentara
Angel Rodriguez
Angel Martinez/Getty Images

Drugi meč nedeljnog programa 11. kola La Lige doneo je okršaj Heafea i Atletik Bilbaoa u predgrađu Madrida, a završen je remijem 1:1, iako su gosti iz Baskije imali prednost tokom većeg dela susreta.

Goste je u vođstvo doveo Viljalibre u devetom minutu svojim prvim golom u sezoni posle asistencije Berengera i delovalo je da će gosti uspeti da dođu do tri boda.

Međutim, u 75. minutu Anhel Rodriges je preciznim udarcem posle asistencije Kuća izjednačio i, ispostaviće se, doneo bod Hetafeu.

Atletik bilbao sada ima 13 bodova posle 10 kola, a naredni rival im je Selta na “San Mamesu”.

Hetafe ne zna za pobedu već pet duela, a poslednji put su trijumfovali protiv Barselone 17. oktobra. Imaju takođe 13 bodova, a sledeći protivnik biće im Levante u Valensiji.

U prvom meču dana Barselona je bila bolja od Osasune sa čak 4:0, a među strelce su se upisali i Mesi i Grizman.