Izvor: Getty Images / Christopher Lee
Fudbal 15.07.2017 | 20:06 > 20:14

Englezi osvojili EP do 19 godina!

Reprezentacija Engleske do 19 godina osvojila je Evropsko prvenstvo, savladavši u finalu Portugal sa 2:1.

Easah Suliman

Izvor: Getty Images/Alex Morton

Fudbaler Aston Vile Izah Suliman doveo je "Gordi Albion" u prednost u 50. minutu, da bi šest minuta kasnije Dudžon Sterling autogolom omogućio Portugalcima da izjednače.

Ipak, pobedu Engleskoj doneo je Lukas Nmeča, član Mančester Sitija, golom u 68. minutu.

Ovo je druga velika titula za engleski reprezentativni fudbal ove godine, pošto je prethodno selekcija do 20 godina osvojila Svetsko prvenstvo.