Dva gola Rišarlisona, pogodak i tri asistencije Nejmara

Lynne Cameron/Getty Images

Fudbaleri Brazila savladali su El Salvador u prijateljskom meču rezultatom 5:0. Utakmica je odrigrana u Vašingtonu na stadionu DC Junajteda.

Fudbaleri Brazila poveli su veoma brzo protiv El Salvadora. Nejmar je bio strelac već u četvrtom minutu i to sa bele tačke. U 15. minutu je novi kapiten Brazila bio asistent i to Rišarlisonu koji je postigao prelep pogodak za 2:0. Bio je to prvi gol igrača Evertona u brazilskom dresu.

U 30. minutu je strelac bio Kutinjo, a asistirao mu je takođe Nejmar. Rezultatom 3:0 je završeno prvo poluvreme da bi u 50. minutu opet gol postigao Rišarlison. On je natrčao na loptu koja se odbila od jednog igrača El Salvadora i pogodio je sam ćošak gola.

Peti gol na meču delo je Markinjosa kome je ponovo asistirao Nejmar. Gol je došao u 90. minutu utakmice.

Ovo su inače Rišarlisonu bili prvi golovi u dresu Brazila, a on je debitovao pre nekoliko dana kada je ušao 15 minuta pre kraja meča sa Sjedinjenim Državama.