Getty Images/Christof Koepsel

12.10.2018 | 22.18 > 22:21

Brazil trom, ali bolji od Saudijske Arabije

Fudbaleri Brazila slavili su u prijateljskom meču sa Saudijskom Arabijom rezultatom 2:0.

Gabrijel Žesus i Nejmar

Buda Mendes, Getty Images Sport

Obzirom da je Brazil na teren izašao u praktično najjačem sastavu, rezultat je prilično "mršav", a ono što sigurno nije opravdalo očekivanja gledalaca je i igra Brazila koji je bio prilično spor, trom i nezainteresovan.

Lep gol za vođstvo Karioka postigao je Gabrijel Žesus, a jednako lepu asistenciju upisao je Nejmar.

Domaćin je ostao sa igračem manje u 85. minutu kada je crveni kartondobio Al Ovais.

U šestom minutu nadoknade novu asistenciju beleži Nejmar, a Aleks Sandro postiže gol za konačnih 2:0.