Prijović: Nisam Koperfild, ne može gol za dva minuta

Reprezentacija 16. okt 201819:10 > 19:17
Srdjan Stevanovic, Getty Images

Junak prethodnih kvalifikacija i strelac gola koji je Srbiju odveo na Svetsko prvenstvo Aleksandar Prijović ni u Rumuniji nije ušao u igru, a u razgovoru sa grčkim medijima dotakao se i te situacije kao i odnosa sa selektorom Krstajićem.

Mitrović i ja se sjajno slažemo kada smo zajedno na terenu. U tandemu možemo da uradimo sjajne stvari. Ali nisam Koperild da postignem gol za dva minuta na terenu. Kada bih dobio više minuta na terenu, možda bih i mogao da budem Koperfild i da menjam rezultat. Naravno da mi je čast što sam deo reprezentacije i uvek ću se odazivati. Selektor je taj koji odlučuje o minutaži, a ja ću uvek biti spreman da iskoristim ukazanu šansu – rekao je Prijović.

PAOK je krenuo odlično u novoj sezoni, a sam Prijović ističe da samo titula može da zadovolji solunske crno-bele.

Gladan sam golova i u svakoj utakmici želim da pobedim sa 5:0 i da postignem što više golova. Želim da nas se svi plaše i da im ne pada na pamet da traže bodove na Tumbi, već da gledaju kako da prime što manje golova. Pokazali smo da možemo da pobedimo svakoga. Pobedili smo Olimpijakos i AEK koji su učesnici Lige šampiona. Za nas je svaki meč kao finale. Moramo da igramo i u gostima kao što igramo na Tumbi. To je jedini ispravan pristup. Imamo kvalitet i zašto da ne pobedimo svih 30 mečevea u prvenstvu kad već možemo.