09.11.2018 | 16.21 > 16:23

Ruskinje ponovo bolje od Srbije

Ženska fudbalska reprezentacija Srbije poražena je u prijateljskom meču sa Rusijom.

FSS

Ženska seniorska fudbalska reprezentacija Srbije odigrala je u petak prijateljski meč sa Rusijom koja je na kraju slavila sa 2:1.

U prvoj od dve provere koju je selekcija Predraga Grozdanovića odigrala na stadionu Kolubare u Lazarevcu pre četiri dana gošće su slavile golom Černomirdine. U petak su Ruskinje slavile sa 2:1 na terenu u Sportskom centru Fudbalskog saveza u Staroj Pazovi.

Povela je Rusija u 26. minutu golom Kožnjikove, a u 32. minutu Jelena Canković je izjednačila sa bele tačke.