Lynne Cameron/Getty Images

19.11.2018 | 12.57

U19: Rusija pobedila Crnu Goru na Kipru

Fudbalska reprezentacija Rusije do 19 godina pobedila je odgovarajuću selekciju Crne Gore rezultatom 2:0 u poslednjoj utakmici trećeg kola Grupe 11 u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo odigranoj u Pafosu.

Lopta

Tullio M. Puglia, Getty Images Sport

Nail Umiraov je golom u 13. minutu doneo prednost Rusima, koju je Žironkin duplirao u 75. minutu. Posle trećeg kola kvalifikacija situacija na tabeli je sledeća: Rusija je lider u grupi sa sedam bodova, sledi je Kipar sa četiri, Litvanija sa četiri, dok je Crna Gora poslednja sa tek jednim osvojenim bodom.