Minimalci Brazila, Francuske, Italije, povreda Nejmara

Reprezentacija 20. nov 201823:00 > 23:05
Hector Vivas, Getty Images Sport

Paralelno sa poslednjim danom Lige nacija odigrao je i nekoliko prijateljskih utakmica, a pobede su između ostalih ostvarili Brazil, Francuska, Italija i Albanija.

Brazil je u Milton Kejnsu slavio protiv Kameruna minimalnim rezultatom, a jedini gol postigao je Rišarlison u 45. minutu. Inače vezista Evertona ušao je u igru već u osmom minutu umesto povređenog Nejmara, koji bi mogao da propusti meč Lige šampiona protiv Liverpula.

Francuska je pobedila Urugvaj golom Olivijea Žirua iz penala. U Genku u ne baš interesantnoj utakmici takođe minimalnim rezultatom Italija je savladala SAD a jedini strelac bio je Politano u nadoknadi vremena.

Albanija je ostvarila pobedu nad Velsom 1:0 golom Balaja iz penala, dok su Turska i Ukrajina igrale bez golova.