Krstajić: Luka pokazao karakter, obećao je gol

Reprezentacija 20. mar 201923:37 > 21. mar 2019 0:09
Srdjan Stevanovic/Getty Images

Srbija je u Volfsburgu ostala neporažena protiv Nemačke odigravši 1:1 uz veoma dobru prikazanu igru, posebno u prvom poluvremenu. Logično zadovoljan je bio i selektor Mladen Krstajić.

Naša mlada ekipa je pokazala i kvalitet i karakter. Momci su potvrdili da imaju dobar potencijal. Mora da se zna da smo igrali bez sedam, osam zaista važnih igrača. I prvo poluvreme smo delovali veoma dobro, postigli gol, a imali još nekoliko prilika da na odmor odemo sa ubedljivijim vođstvom. Ko zna kako bi se onda do kraja odvijale stvari. Normalno je da su Nemci uzvratili u naystavku, podigli su se, biuli opasni u nekoliko situacija, ali mi smo tada imali odličnog Marka Dmitrovića. Posle svega viđenog, rezultat je zaslužen, a ja bih čestitao mojim igračima, jer su dali maksimum i to je najbolji pokazatelj kako treba da se igra u dresu Srbije. Uvek do kraja, maksimalno – rekao je Krstajić.