AMA/Corbis via Getty Images)

30.05.2019 | 22.13 > 22:17

Turska bolja od Grčke u Antaliji

Fudbalska reprezentacija Turske u prijateljskoj utakmici u Antaliji pobedila je selekciju Grčke sa 2:1.

Džengiz Under

Paolo Bruno/Getty Images

Domaćin je postigao dva brza gola - vodeći veoma efektan delo je igrača Rome Džengiza Undera u 11. minutu, a šest minuta kasnije prvi gol u dresu sa državnim grbom upisao je igrač Diseldorfa Kenan Karaman.

Grci u prvom poluvremenu nisu bili opasni i imali su samo dva pokušaja sa distance preko Andreasa Samarisa i Konstantinosa Fortunisa.

U nastavku utakmice, kada su selektori izvršili po nekoliko promena u timu, tempo igre je opao, a konačan rezultat u poslednjim trenucima utakmice postavio je fudbaler Panatinaikosa Dimitrios Kurbelis.

Obe selekcije pripremaju se za nastavak kvalifkakcija, Turska dočekuje Francusku, a Grčka reprezentaciju Italije. Oba meča moći ćete da gledate na kanalima Sport Kluba.