Indisponirana Hrvatska poražena od Tunisa u Varaždinu

Reprezentacija 11. jun 201919:28 > 19:35
sportklub

Reprezentacija Hrvatskje izgubila je u prijateljskoj utakmici u Varaždinu od Tunisa rezultatom 2:1.

U 16. minutu gosti dolaze u vođstvo nakon sjajne kontre. Msakni je primio loptu i sjajno proigrao Anicea Badrija koji postiže gol pored nemoćnog Sluge.

Imao je Tunis još nekoliko obećavajućih prilika, ali na poluvreme su otišli sa minimalnom prednošću.

Odmah na početku drugog poluvremena „Vatreni“ dolaze do izjednačenja, a streelac je Bruno Petković. Badelj je sjajno podvalio loptu za napadača Dinama, a Petković se oslobodio pratnje i postigao prvi gol za reprezentaciju.

U 70. minutu jedanaesterac za Tunis, nakon što je Vida igrao rukom u kaznenom prostoru. Penal je izveo Sliti i preciznim udarcem po sredini gola doveo goste u vođstvo.

Do kraja utakmice Hrvatska je pokušavala doći do izjednačenja, ali Tunis je izdržao pritisak i slavio protiv vicešampiona svijeta.