Getty Images/Christof Koepsel

11.09.2019 | 07.24 > 07:27

Martinez zaludeo navijače het - trikom protiv Meksika

Argentina i Meksiko odigrali su u noći između utorka i srede prijateljsku utakmicu, a u pobedi Gaučosa blistao je Lautaro Martinez koji je postigao het - trik.

Lautaro Martinez

Bruna Prado, Getty Images Sport

Fudbaleri Argentine slavili su u prijateljskom meču protiv Meksika 4:0, a duel je obeležio Lautaro Martinez koji je postigao het - trik.

Četvrti gol za Argentinu postigao je Leandro Paredes sa bele tačke. Svi golovi postignuti su u prvom poluvremenu.

Martinez je postao prvi igrač Argentine koji je u duelu sa Meksikom postigao het - trik još od 1930. godine kada je to izveo Giljermo Stabile.

Martinezu su za het - trik bila potrebna samo 22 minuta. Na 13 nastupa za Argentinu postigao je devet golova i ima samo 22 godine.