U17: Hrvati ubedljivi protiv Jermenije

Reprezentacija 25. okt 201915:17 > 15:30
Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Fudbalska reprezentacija Hrvatske uzrasta do 17 godina pobedila je vršnjake iz Jermenije rezultatom 4:0 u utakmici drugog kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Domaćini su sjajno stratovali i poveli već u prvom minutu golom Tomislava Duvnjaka. Vrlo brzo uspeli su da dupliraju prednost zahvaljujući golu Bartola Barišića u devetom minutu.

Na pauzu su otišli sa rezultatom 2:0, da bi u drugom poluvremenu nastavili u istom ritmu. Noel Bilić je u 64. minutu postigao još jedan gol za Hrvate, da bi tačku na konačan rezultat stavio Barišić, koji je svoj drugi pogodak na utakmici postigao u 71. minutu.

Reprezentacija Hrvatske u trećem kolu igra protiv Škotske, a utakmica je zakazana za ponedeljak u 20.00 časova.