Englezi ubedljivi, Iran slavio na Koševu

Reprezentacija 12. nov 202020:12 > 23:50
Nick Potts - Pool/Getty Images

Fudbalska selekcija Bosne i Hercegovine poražena je od Irana u prijateljskom meču igranom na stadionu Koševo u Sarajevu (2:0).

Getty Images/Srdjan Stevanovic

Nakon prvog poluvremena u kome nije bilo golova, Iran je stigao do prednosti pogotkom Rezaija u prvom minutu nastavka.

Amiri je ukrao loptu Nastiću i asistirao saigraču za prvi gol Iranaca na ovom meču. U poslednjem minutu meča, Mehdi Gaedi je potvrdio trijumf Irana i drugim golom na meču postavio konačan rezultat.

Selekcija BIH je bez pobede godinu dana, a od dolaska selektora Dušana Bajevića nije ostvarila nijedan trijumf.

Engleska je na Vembliju savladala Irsku 3:0 golovima Megvajera u 18, Sanča u 31. i Kalvert-Luisa u 56. minutu.

Vels i Sjedinjene Američke Države su u Svonsiju odigrali bez golova.

Reprezentacije Moldavije i Rusije, koja 18. novembra gostuje Srbiji u Ligi nacija, odigrali su bez golova u Kišinjevu.