Paolo Bruno, Getty Images Sport

25.03.2019 | 23.59 > 00:06

Ronaldo: Sudija mi priznao da je bio penal

Aktuelni evropski šampion Portugalija od mogućih šest bodova na svom terenu protiv Ukrajine i Srbije osvojila je samo dva. Meč protiv Orlova pre vremena je završio Kristijano Ronaldo zbog povrede, koja po njegovim rečima ipak nije ozbiljnije prirode.

Cristiano Ronaldo

Maddie Meyer, Getty Images

- Nisam zabrinut niti uplašen zbog povrede. Znam telo dobro. Mislim da ću biti fit za nedelju, dve. U pitanju je mišić, sa kojim sam već imao problema - rekao je Ronaldo.

Dotakao se as Juventusa i sportnog detalja iz 75. minuta i igranja rukom Rukavine u šesnaestercu Srbije.

- Sudija Marćinjak mi je po završetku meča priznao da je pogrešio što na kraju ipak nije dosudio penal.

Skoro identičnu izjavu dao je i selektor Fernando Santiš.

Portugalci su treć u Grupi B sa dva boda, jednim više od Srbije ali i uz utakmicu više, dva manje od lidera Ukrajine i jedan od drugoplasiranog Luksemburga. Ekipa Fernanda Santoša neće igrati u junu, a sledeći meč igra opet protiv Srbije 7. septembra u Beogradu.