Savić: Oholi Enlezi, ali su shvatili poruku

Fudbal 26. mar 20190:28 > 0:33
Giuseppe Bellini, Getty Images Sport

Reprezentacija Crne Gore doživela je ubedljiv poraz protiv Engleza 5:1 na stadionu Pod Goricom, iako su se odlično držali u prvom poluvremenu.

– Bilo je lepo dok je trajalo, dok smo imali snage. Imali smo lepu podršku sa tribina, dobar rezultat… Istrošili smo se u prvoj utakmici dosta. Znate situaciju, mnogi ne igraju u svojim klubovima i to se osetilo fizičkim padom u drugom poluvremenu, što je rezultiralo visokim porazom – rekao je Savić.

Defanzivac Atletiko Madrida imao je i jedan verbalni duel sa Džordanom Hendersonom u završnici meča.

– Velika su reprezentacija ali su pokazali da umeju da budu veoma oholi. Kao Henderson, koji je posle povlačenja jednog igrača rekao da se ne brine da će mu dati dres posle utakmice. Skrenuo sam mu pažnju na to i mislim da su shvatili poruku.

Stefan Mugoša smatra da je ekipa mogla mnogo bolje da prođe u prvom poluvremenu.

Neka gorčina u nama. Da primimo onako jeftino dva gola. U prvom poluvremenu nisu ništa opasno uradili osim ta dva gola. U drugom poluvremenu došla je do izražaja njihova klasa, brzina, individualizam, druga dimenzija. Ne treba očajavati. Oni su favoriti, biće sigurno prvi u grupi, mi svoju šansu treba da tražimo protiv ostalih rivala u grupi.