Selektor Luksemburga: Trebalo je da pobedimo Srbiju

Selektor fudbalske reprezentacije Luksemburga Lik Holc rekao je da je njegov tim trebalo da pobedi Srbiju.

Lik Holc

Printscreen

"Na licu mi piše da nisam zadovoljan rezultatom. Trebalo je da pobedimo. Imali smo mnogo šansi tokom utakmice, ali nismo uspeli. Srpski tim je s druge strane koristio svoje prilike. Ponosan sam na igru mojih fudbalera i njihovu želju za pobedom", rekao je Holc posle utakmice, a potom dodao:
"Nije bilo Srbiji lako posle poraza od Portugala. Teško im je da se plasiraju na Evropsko prvenstvo, ali mislim da je Srbija uporan tim i da će uspeti u baražu".

Komentari (4)

Bane1989

Pa jedan nas igrac vredi kao ceo tim Luksemburga

Odgovori 1 1

benq

U pravu je. Srbija je bila bolja samo u iskorišćenim prilikama i naravno mnogo bolja u vraćanju lopte golmanu, koji je ujedno bio i naš najbolji vezni igrač, jer je najviše lopti ubacio na protivničku polovinu. Strašna igra!

Odgovori 27 0

MotootoM

svaka cast za komentar! Svaka ti je na mestu...

11 0

Mitrovićeva rutina za 1:0 protiv Luksemburga (VIDEO)

U 38. minutu prvog poluvremena Aleksandar Mitrović je probio led i doveo Srbiju u vođstvo protiv Luksemburga u meču kvalifikaicija za Evropsko prvenstvo. Odličan centaršut sa leve strane uputio je Aleksandar Kolarov, a Mitrogol je najpre pogodio stativu a zatim i mrežu.

Mitrović i Radonjić za prvi Tumbin trijumf

Fudbalska reprezentacija Srbije ostvarila je drugu pobedu u kvalifikacijama za EURO 2020. pošto je savladala u gostima Luksemburg 3:1.

Tumbaković: Luksemburg zavređuje pažnju, ozbiljno rade

Poslušajte očekivanja selektora Srbije Ljubiše Tumbakovića pred kvalifikacioni meč sa Luksemburgom, Tumbaković između ostalog ističe da je naredni protivnik Srbije pomalo potcenjen i da zaslužuje mnogo bolju reputaciju.

Izjave Tumbakovića i Mitrovića iz Luksemburga (VIDEO)

Fudbalska reprezentacija Srbije u utorak u Luksemburgu igra kvalifikacioni meč za plasman na Evropsko prvenstvo 2020. Poslušajte izjave selektora Ljubiše Tumbakovića i Aleksandra Mitrovića.